Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis2 Ağustos 2026Ataşehir/İstanbul
Özel Teknik Servis Hizmeti

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi

0 850 302 34 34

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi İletişim Bilgileri

📱 Ataşehir Beyaz Eşya Servisi Telefonu0 850 302 34 34
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Ataşehir Beyaz Eşya Servisi AdresiAtaşehir/İstanbul
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 122 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi02.08.2026
Ataşehir Beyaz Eşya Servisi olarak Ataşehir/İstanbul bölgesinde beyaz eşya, klima ve kombi cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Popüler hizmetler: Klima Servisi ve Kombi Servisi. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon ve ankastre ürünler için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 302 34 34 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Ataşehir/İstanbul bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; arıza kodu ve yapılan işlem servis formunda belirtilir. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Ataşehir ve İstanbul genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 302 34 34 numaralı Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hattını aramanız yeterlidir; Ataşehir/İstanbul bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Ataşehir Klima Servisi, Ataşehir Kombi Servisi, Ataşehir Televizyon Servisi.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi — Sık Sorulan Sorular

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi telefon numarası nedir?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi telefon numarası 0 850 302 34 34 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi yetkili servis mi?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Ataşehir/İstanbul bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hangi arızalara bakıyor?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi Ataşehir/İstanbul bölgesinde klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi çalışma saatleri nedir?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hangi hizmetleri kapsıyor?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve televizyon yerinde tamir hizmetlerini kapsar.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hangi markalara bakıyor?

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG ve onlarca markada markadan bağımsız özel servis hizmeti sunar.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi aynı gün gelir mi?

Ataşehir bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır; 0 850 302 34 34 numaralı hattan randevu oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 302 34 34 — Hemen Ara

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında Ataşehir ve çevresinde beyaz eşya, klima ve kombi servisi.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında Ataşehir ve çevresinde klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve televizyon servisi hizmeti veriyoruz. Markadan bağımsız özel servis anlayışıyla tüm marka ve modellerde yerinde arıza tespiti yapılır. Ataşehir bölgesindeki müşterilerimize hızlı ulaşım, garantili işçilik ve şeffaf fiyatlandırma sunulmaktadır. Arıza bildiriminiz sonrası adresinize en yakın ekip yönlendirilir ve aynı gün servis planlaması yapılır. Ataşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, performans düşüklüğü gibi sorunlara müdahale edilir; kombi ve klima bakım, montaj ve onarım hizmetleri de verilmektedir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; yedek parça ihtiyacı önceden paylaşılır ve işlem sonrası işçilik garanti kapsamına alınır. Ataşehir genelinde yerinde servis avantajı ile cihazınızı taşımadan çözüm üretilir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 302 34 34 numaralı hattımızı arayarak Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hizmetinden aynı gün yararlanabilirsiniz. Servis sürecinde cihazınız test edilir, arıza giderimi teyit edilir ve Ataşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Ataşehir bölgesinde klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon arızalarında elektronik kart, motor, pompa, rezistans ve mekanik aksam onarımı yapılır; yedek parça ihtiyacı önceden bildirilir. Acil arıza bildirimlerinde öncelikli kayıt açılır; Ataşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında yerinde müdahale, garantili işçilik ve şeffaf fiyatlandırma ile güvenilir teknik servis hizmeti sunulur.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hattını (0 850 302 34 34) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Ataşehir bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Ataşehir Beyaz Eşya Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi — Müşteri Yorumları

Ataşehir, İstanbul — müşteri geri bildirimleri
Emre D.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir için beyaz eşya servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hattından randevu aldım. Ataşehir bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Ataşehir
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hattını öneririm. Ataşehir bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Ataşehir
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Ataşehir için güvenilir özel servis.

Burak C.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi üzerinden iletişime geçtim; Ataşehir adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi ekibi Ataşehir adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Emre D.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir için beyaz eşya servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hattından randevu aldım. Ataşehir bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Ataşehir
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Ataşehir Beyaz Eşya Servisi hattını öneririm. Ataşehir bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Ataşehir
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Ataşehir için güvenilir özel servis.

Burak C.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi üzerinden iletişime geçtim; Ataşehir adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Ataşehir
★★★★★

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi ekibi Ataşehir adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Ataşehir Teknik Servis Hizmetleri

Ataşehir — tüm hizmetler

Ataşehir Beyaz Eşya Servisleri

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir
Ataşehir Arçelik ServisiAtaşehir Beko ServisiAtaşehir Altus ServisiAtaşehir Bosch ServisiAtaşehir Siemens ServisiAtaşehir Profilo ServisiAtaşehir Regal ServisiAtaşehir Ariston ServisiAtaşehir Hotpoint ServisiAtaşehir İndesit ServisiAtaşehir Samsung ServisiAtaşehir Lg ServisiAtaşehir Vaillant ServisiAtaşehir Viessmann ServisiAtaşehir Buderus ServisiAtaşehir Demirdöküm ServisiAtaşehir Protherm ServisiAtaşehir Ferroli ServisiAtaşehir Airfel ServisiAtaşehir Eca ServisiAtaşehir İmmergas ServisiAtaşehir Termodinamik ServisiAtaşehir Maktek ServisiAtaşehir Electrolux ServisiAtaşehir Franke ServisiAtaşehir Daikin ServisiAtaşehir Seg ServisiAtaşehir Hoover ServisiAtaşehir Teka ServisiAtaşehir Lambert ServisiAtaşehir Toshiba ServisiAtaşehir General ServisiAtaşehir Gaggenau ServisiAtaşehir Amana ServisiAtaşehir İklimsa ServisiAtaşehir York ServisiAtaşehir Mitsubishi ServisiAtaşehir Sharp ServisiAtaşehir Whirlpool ServisiAtaşehir Termoteknik ServisiAtaşehir Alarko ServisiAtaşehir Warmhaus ServisiAtaşehir Maytag ServisiAtaşehir Liebherr ServisiAtaşehir Fagor ServisiAtaşehir Carrier ServisiAtaşehir Daylux ServisiAtaşehir Westinghouse ServisiAtaşehir Empero ServisiAtaşehir Miele ServisiAtaşehir Smeg ServisiAtaşehir Gorenje ServisiAtaşehir Copa ServisiAtaşehir Finlux ServisiAtaşehir Windsor ServisiAtaşehir Philips ServisiAtaşehir Uğur ServisiAtaşehir Vestfrost ServisiAtaşehir Panasonic ServisiAtaşehir Midea ServisiAtaşehir Rubenis ServisiAtaşehir Şenocak ServisiAtaşehir Sigma ServisiAtaşehir Hitachi ServisiAtaşehir Axen ServisiAtaşehir Awox ServisiAtaşehir Aeg ServisiAtaşehir Sunny ServisiAtaşehir Ukinox ServisiAtaşehir İcf ServisiAtaşehir Simfer ServisiAtaşehir Dominox ServisiAtaşehir Silverline ServisiAtaşehir Ferre ServisiAtaşehir Termikel ServisiAtaşehir Grundig ServisiAtaşehir Dyson ServisiAtaşehir General Electric ServisiAtaşehir Esty ServisiAtaşehir İtimat ServisiAtaşehir Eminçelik ServisiAtaşehir Çetintaş ServisiAtaşehir Fujitsu ServisiAtaşehir Goodman ServisiAtaşehir Gree ServisiAtaşehir Tcl ServisiAtaşehir Hisense ServisiAtaşehir Mdv ServisiAtaşehir Baykan ServisiAtaşehir Fondital ServisiAtaşehir Baxi Servisi

Ataşehir Mahalleleri — Yerinde Servis

Ataşehir genelinde tüm mahallelerde yerinde servis

Ataşehir ilçesinin tüm mahallelerinde klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon cihazları için yerinde teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Servis talebi için 0 850 302 34 34 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Atatürk Mah. Aşıkveysel Mah. Barbaros Mah. Esatpaşa Mah. Ferhatpaşa Mah. Fetih Mah. Kayışdağı Mah. Küçükbakkalköy Mah. Mevlana Mah. Mimar Sinan Mah. Mustafa Kemal Mah. Yenisahra Mah. Yeni Çamlıca Mah. Yenişehir Mah. Örnek Mah. İnönü Mah. İçerenköy Mah.

Ataşehir — 17 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 302 34 34
Özel Servis hattı0 850 302 34 34Hemen Ara